Kungsportsavenyn 38 — bild 1Kungsportsavenyn 38 — bild 2
1 / 2
Till saluCentrum, Göteborg

Kungsportsavenyn 38

Representativ 4a vid Avenyn

Utropspris

62 dagar på marknaden

8 400 000kr

71 186 kr/m²

Boarea
118 m²
Rum
4 rum
Avgift
5 240 kr/mån
Byggår
1912
Våning
3 tr
Energiklass
E
HissAvenynRepresentativCentralt

Om bostaden

Storslagen lägenhet vid Göteborgs pulserande centrum. Högt i tak, välbevarade stuckaturer och ny renovering 2024.

Utforska Centrum

Prisbild, statistik och fler hem i stadsdelen.

8 400 000kr

118 m² · 4 rum · demo

Kontakta