Beckombergavägen 34 — bild 1Beckombergavägen 34 — bild 2
1 / 2
Till saluBromma, Stockholm

Beckombergavägen 34

Välskött 60-talsvilla med stor trädgård

Utropspris

66 dagar på marknaden

9 800 000kr

62 025 kr/m²

Boarea
158 m²
Rum
5 rum
Byggår
1964
Energiklass
E
EldstadParkering60-talStor trädgårdVilla

Om bostaden

Stilren 60-talsvilla med genomtänkt planlösning och en rymlig trädgård full av mogna fruktträd. Renoverat badrum och ny varmvattenberedare.

BostadstypVilla
UpplåtelseformTill salu (bostadsrätt)
Hyresvärddemo

Nära det som räknas

Din månadskostnad

Vad kostar bostaden i månaden?

Månadskostnad utan ränteavdrag

44 933kr/mån

Med ränteavdrag: 36 223 kr/mån

Ränta3,95 %29 033kr/mån
Amortering2 %14 700kr/mån
Månadsavgift0kr/mån
Driftskostnad1 200kr/mån
kr
kr
kr/mån

Följer Finansinspektionens amorteringskrav (FFFS 2018:14). Ränteavdrag 30 %. Din faktiska ränta sätts av banken.

Så funkar bolånSå skaffar du lånelöfte →

Stadsdel

Utforska Bromma

Prisbild, statistik och fler hem i stadsdelen.

9 800 000kr

158 m² · 5 rum · demo

Kontakta