Norrtullsgatan 18 — bild 1Norrtullsgatan 18 — bild 2
1 / 2
UthyresVasastan, Stockholm

Norrtullsgatan 18

Ljus andrahand i Vasastan för student/ung yrkesperson

Hyra

56 dagar på marknaden

11 500kr/mån

274 kr/m²

Boarea
42 m²
Rum
1 rum
Byggår
1962
Våning
2 tr
Energiklass
D
AndrahandStudentCentralt

Om bostaden

Ljus och välhållen andrahandslägenhet i efterfrågat Vasastan. Nyrenoverat badrum och möblerad möjlig.

BostadstypHyresrätt
UpplåtelseformUthyres
Hyresvärddemo

Nära det som räknas

Stadsdel

Utforska Vasastan

Prisbild, statistik och fler hem i stadsdelen.

11 500kr/mån

42 m² · 1 rum · demo

Boio Kö