Hornsgatan 88 — bild 1Hornsgatan 88 — bild 2
1 / 2
UthyresSödermalm, Stockholm

Hornsgatan 88

Modern hyresrätt nära tunnelbanan

Hyra

59 dagar på marknaden

14 500kr/mån

196 kr/m²

Boarea
74 m²
Rum
3 rum
Byggår
1958
Våning
1 tr
Energiklass
C
HyraCentraltAndrahand

Om bostaden

Välskött andrahandslägenhet i hjärtat av Södermalm. Nyrenoverat kök och badrum, möjlighet att hyra möblerad.

BostadstypHyresrätt
UpplåtelseformUthyres
Hyresvärddemo

Nära det som räknas

Stadsdel

Utforska Södermalm

Prisbild, statistik och fler hem i stadsdelen.

14 500kr/mån

74 m² · 3 rum · demo

Boio Kö