Klyvargatan 14 — bild 1Klyvargatan 14 — bild 2
1 / 2
Uthyres

Klyvargatan 14

Hyra

Nytt idag

11 234kr/mån

229 kr/m²

Boarea
49 m²
Rum
2 rum
Wåhlin FastigheterBostadsköOriginalkälla

Om bostaden

Knivsta Klyvargatan 14 Antal rum 2 rok Hyra (kr/mån) 11 234 kr Area 49 kvm Läs mer

BostadstypHyresrätt
UpplåtelseformUthyres
HyresvärdWåhlin Fastigheter

Nära det som räknas

11 234kr/mån

49 m² · 2 rum · Wåhlin Fastigheter

Boio Kö