Kungsgatan 18 — bild 1Kungsgatan 18 — bild 2
1 / 2
UthyresCentrum, Göteborg

Kungsgatan 18

Inflyttningsklar hyreslägenhet i centrala Göteborg

Hyra

59 dagar på marknaden

12 500kr/mån

195 kr/m²

Boarea
64 m²
Rum
2 rum
Byggår
1975
Våning
2 tr
Energiklass
C
HissHyraCentraltMöblerad

Om bostaden

Fullt möblerad andrahand i centrala Göteborg. Inflyttningsklar direkt, 6–12 månaders hyresperiod.

BostadstypHyresrätt
UpplåtelseformUthyres
Hyresvärddemo

Nära det som räknas

Stadsdel

Utforska Centrum

Prisbild, statistik och fler hem i stadsdelen.

12 500kr/mån

64 m² · 2 rum · demo

Boio Kö