Välkommen till ditt nya hem i centrala Flemingsberg — bild 1Välkommen till ditt nya hem i centrala Flemingsberg — bild 2Välkommen till ditt nya hem i centrala Flemingsberg — bild 24
1 / 24
Uthyresdär bekvämlighet möter livskvalitet. På kartan ser du en del av det som gör vardagen enklare. Klicka gärna på länken för att själv fortsätta utforska området., Huddinge

Välkommen till ditt nya hem i centrala Flemingsberg

Hyra

Nytt idag

11 050kr/mån

257 kr/m²

Boarea
43 m²
Rum
1 rum
Huge Bostäder HuddingeBostadsköOriginalkälla

Om bostaden

Du är här: Startsida / Sök ledigt / Bostad / Nyproducerade lägenheter / 129 nya hem i centrala Flemingsberg Välkommen till ditt nya hem i centrala Flemingsberg Välkommen till ett modernt hem med en enklare vardag. Huge erbjuder nu 129 hyresrätter i centrala Flem…

BostadstypHyresrätt
UpplåtelseformUthyres
HyresvärdHuge Bostäder Huddinge

Nära det som räknas

Stadsdel

Utforska där bekvämlighet möter livskvalitet. På kartan ser du en del av det som gör vardagen enklare. Klicka gärna på länken för att själv fortsätta utforska området.

Prisbild, statistik och fler hem i stadsdelen.

11 050kr/mån

43 m² · 1 rum · Huge Bostäder Huddinge

Boio Kö