Trädgårdsgatan 16 — bild 1
Uthyres

Trädgårdsgatan 16

Hyra

Nytt idag

12 289kr/mån

120 kr/m²

Boarea
102 m²
Rum
3 rum
Hyresbostäder NorrköpingBostadsköOriginalkälla

Om bostaden

Trädgårdsgatan 16 Centrala staden Välkommen till en charmig och central trea i en vacker sekelskiftesfastighet. Storlek3 rum och kök Boarea102 m² Våning2 Hyra12289 kr / månad Tillträde2026-08-16

BostadstypHyresrätt
UpplåtelseformUthyres
HyresvärdHyresbostäder Norrköping

Nära det som räknas

12 289kr/mån

102 m² · 3 rum · Hyresbostäder Norrköping

Boio Kö