Skolvägen 6 — bild 1Skolvägen 6 — bild 2Skolvägen 6 — bild 90
1 / 90
Uthyreseller inflyttningsdatum., Stockholm, Malmö, Uppsala

Skolvägen 6

Hyra

Nytt idag

69 462kr/mån

858 kr/m²

Boarea
81 m²
Rum
3 rum
HeimstadenBostadsköOriginalkälla

Om bostaden

Hitta hyresbostäder i Stockholm efter storlek Välj det boende som passar bäst för dina behov: 1-rum 2-rum 3-rum 4-rum Sök bland våra lediga lägenheter Visas nu Stockholm - Åkersberga Skolvägen 6 9 462 kr / månad R…

BostadstypHyresrätt
UpplåtelseformUthyres
HyresvärdHeimstaden

Nära det som räknas

Stadsdel

Utforska eller inflyttningsdatum.

Prisbild, statistik och fler hem i stadsdelen.

69 462kr/mån

81 m² · 3 rum · Heimstaden

Boio Kö