Körsbärsvägen 9 / 1006 — bild 1Körsbärsvägen 9 / 1006 — bild 2Körsbärsvägen 9 / 1006 — bild 3
1 / 3
UthyresNyponet, Stockholm

Körsbärsvägen 9 / 1006

Hyra

Nytt idag

8 028kr/mån

217 kr/m²

Boarea
37 m²
Rum
2 rum
Inflytt
1 juli 2026
HissSSSBStudentlägenhetBostadsköOriginalkälla

Om bostaden

Källa Publicerad hos SSSB Område Nyponet Typ 2 rum & pentry Intresseanmälningar 847 (11st)

BostadstypStudentlägenhet
UpplåtelseformUthyres
HyresvärdSSSB
Ledig från1 juli 2026

Nära det som räknas

Stadsdel

Utforska Nyponet

Prisbild, statistik och fler hem i stadsdelen.

8 028kr/mån

37 m² · 2 rum · SSSB

Boio Kö