Körsbärsvägen 3 / 1111 — bild 1Körsbärsvägen 3 / 1111 — bild 2Körsbärsvägen 3 / 1111 — bild 3
1 / 3
UthyresDomus, Stockholm

Körsbärsvägen 3 / 1111

Hyra

Nytt idag

9 340kr/mån

161 kr/m²

Boarea
58 m²
Rum
2 rum
Inflytt
1 juli 2026
HissSSSBStudentlägenhetBostadsköOriginalkälla

Om bostaden

Källa Publicerad hos SSSB Område Domus Typ 2 rum & kök Intresseanmälningar 1043 (22st)

BostadstypStudentlägenhet
UpplåtelseformUthyres
HyresvärdSSSB
Ledig från1 juli 2026

Nära det som räknas

Stadsdel

Utforska Domus

Prisbild, statistik och fler hem i stadsdelen.

9 340kr/mån

58 m² · 2 rum · SSSB

Boio Kö