BorlängeHagavägen 76 C — bild 1BorlängeHagavägen 76 C — bild 2BorlängeHagavägen 76 C — bild 21
1 / 21
Uthyres

BorlängeHagavägen 76 C

Hyra

Nytt idag

9 052kr/mån

157 kr/m²

Boarea
57.5 m²
Rum
67 rum
SveafastigheterBostadsköOriginalkälla

Om bostaden

Lediga lägenheter i Borlänge Lediga hyresrätter i Borlänge Letar du efter lediga lägenheter i Borlänge? Hos Sveafastigheter erbjuder vi moderna och trivsamma bostäder för alla livssituationer. Våra lediga hyresrätter i Borlänge kombinerar bekvämlighet, trygghet och närhet till bå…

BostadstypHyresrätt
UpplåtelseformUthyres
HyresvärdSveafastigheter

Nära det som räknas

9 052kr/mån

57.5 m² · 67 rum · Sveafastigheter

Boio Kö