BorlängeBondegatan 9 A — bild 1
Uthyres

BorlängeBondegatan 9 A

Hyra

Nytt idag

6 769kr/mån

114 kr/m²

Boarea
59.5 m²
Inflytt
1 augusti 2026
SveafastigheterBostadsköOriginalkälla

Om bostaden

BorlängeBondegatan 9 A ROK: 2 Storlek: 59.5 m² Hyra: 6769 kr Våning: 2 Inflytt: 2026-08-01

BostadstypHyresrätt
UpplåtelseformUthyres
HyresvärdSveafastigheter
Ledig från1 augusti 2026

Nära det som räknas

6 769kr/mån

59.5 m² · Sveafastigheter

Boio Kö