Hoppa till innehåll

Hyresbostäder i Borås

Hitta hyresbostäder i Borås. Se aktuella annonser på Boio.

  • Tunnlandsgatan 13, 9 009 kr/mån, Hässleholmen, Borås · 2,5 rum · 69,7 m²
  • Marklandsgatan 77, 9 868 kr/mån, Borås - Hässleholmen, Borås · 3 rum · 76 m²
  • Distansgatan 23, 4 242 kr/mån, Hässleholmen, Borås · 1 rum · 31,6 m²
  • Solvarvsgatan 129, 6 445 kr/mån, Borås - Hässleholmen, Borås · 1 rum · 35 m²
  • Solvarvsgatan 105, 6 507 kr/mån, Borås - Hässleholmen, Borås · 1 rum · 28 m²
  • Solvarvsgatan 17, 6 752 kr/mån, Borås - Hässleholmen, Borås · 1 rum · 47 m²
  • Våglängdsgatan 19, 9 800 kr/mån, Hässleholmen, Borås · 3 rum · 74 m²
  • Våglängdsgatan 19, 9 724 kr/mån, Hässleholmen, Borås · 3 rum · 72,9 m²
  • Våglängdsgatan 105, 5 706 kr/mån, Hässleholmen, Borås · 2 rum · 54 m²
  • Våglängdsgatan 101, 7 879 kr/mån, Hässleholmen, Borås · 3 rum · 78 m²
  • Våglängdsgatan 99, 8 005 kr/mån, Hässleholmen, Borås · 3 rum · 76 m²
  • Distansgatan 5, 11 143 kr/mån, Hässleholmen, Borås · 3 rum · 84 m²
  • Tunnlandsgatan 13, 10 019 kr/mån, Hässleholmen, Borås · 3 rum · 76,8 m²
  • Tunnlandsgatan 13, 11 080 kr/mån, Hässleholmen, Borås · 3 rum · 87,2 m²
  • Tunnlandsgatan 15, 10 310 kr/mån, Hässleholmen, Borås · 3 rum · 76,8 m²
  • Distansgatan 15, 2 584 kr/mån, Hässleholmen, Borås · 1 rum · 9 m²
  • Distansgatan 19, 3 279 kr/mån, Hässleholmen, Borås · 1 rum · 17 m²
  • Solvarvsgatan 21, 7 837 kr/mån, Borås - Hässleholmen, Borås · 2 rum · 59 m²
  • Marklandsgatan 81, 7 759 kr/mån, Borås - Hässleholmen, Borås · 2 rum · 68 m²
  • Solvarvsgatan 65, 8 345 kr/mån, Borås - Hässleholmen, Borås · 2 rum · 63 m²
HyresbostäderStäderSå fungerar detPriserBoio Kö
Hyr ut gratis
Logga inLägg upp annons gratis
Hyra lägenhetBostadsköJämför elavtalJämför bredbandJämför mobilabonnemangBolåneräntorHemförsäkringFlyttFlyttpaketetGuider
Sortera: Nyast
Spara sökningen

Lediga hyresbostäder i Borås

Söker bostäder i Borås

Sortera: Nyast
Tunnlandsgatan 13, bild 1
Bild 1 av 4

Tunnlandsgatan 13

Hässleholmen, Borås

2,5 rum · 69,7 m² · Inflytt 1 feb

Hässleholmen, Borås · 2,5 rum · 69,7 m²

9 009 kr /mån · Inflytt 1 feb

Ansök senast 26 okt

Marklandsgatan 77, bild 1
Bild 1 av 6

Marklandsgatan 77

Hässleholmen, Borås

3 rum · 76 m² · Inflytt 1 feb

Hässleholmen, Borås · 3 rum · 76 m²

9 868 kr /mån · Inflytt 1 feb

Ansök senast 6 nov

Distansgatan 23, bild 1
Bild 1 av 4

Distansgatan 23

Hässleholmen, Borås

1 rum · 31,6 m² · Inflytt 1 nov

Hässleholmen, Borås · 1 rum · 31,6 m²

4 242 kr /mån · Inflytt 1 nov

via AB Bostäder i Borås

Solvarvsgatan 129, bild 1
Bild 1 av 6

Solvarvsgatan 129

Hässleholmen, Borås

1 rum · 35 m² · Inflytt 1 feb

Hässleholmen, Borås · 1 rum · 35 m²

6 445 kr /mån · Inflytt 1 feb

Ansök senast 4 nov

Sponsrade länkar

Boio KöSamla dina bostadsköer på ett ställe
Boio KöRegistrerar dig i köerna och sköter förnyelserna åt digSamla dina bostadsköer →
Solvarvsgatan 105, bild 1
Bild 1 av 6

Solvarvsgatan 105

Hässleholmen, Borås

1 rum · 28 m² · Inflytt 1 feb

Hässleholmen, Borås · 1 rum · 28 m²

6 507 kr /mån · Inflytt 1 feb

Ansök senast 6 nov

Solvarvsgatan 17, bild 1
Bild 1 av 6

Solvarvsgatan 17

Hässleholmen, Borås

1 rum · 47 m² · Inflytt 1 jan

Hässleholmen, Borås · 1 rum · 47 m²

6 752 kr /mån · Inflytt 1 jan

Ansök senast 23 okt

Våglängdsgatan 19, bild 1
Bild 1 av 4

Våglängdsgatan 19

Hässleholmen, Borås

3 rum · 74 m² · Inflytt 1 feb

Hässleholmen, Borås · 3 rum · 74 m²

9 800 kr /mån · Inflytt 1 feb

Ansök senast 26 okt

Våglängdsgatan 19, bild 1
Bild 1 av 4

Våglängdsgatan 19

Hässleholmen, Borås

3 rum · 72,9 m² · Inflytt 1 feb

Hässleholmen, Borås · 3 rum · 72,9 m²

9 724 kr /mån · Inflytt 1 feb

Ansök senast 26 okt

Våglängdsgatan 105, bild 1
Bild 1 av 4

Våglängdsgatan 105

Hässleholmen, Borås

2 rum · 54 m² · Inflytt 1 feb

Hässleholmen, Borås · 2 rum · 54 m²

5 706 kr /mån · Inflytt 1 feb

Ansök senast 26 okt

Våglängdsgatan 101, bild 1
Bild 1 av 4

Våglängdsgatan 101

Hässleholmen, Borås

3 rum · 78 m² · Inflytt 1 feb

Hässleholmen, Borås · 3 rum · 78 m²

7 879 kr /mån · Inflytt 1 feb

Ansök senast 26 okt

Våglängdsgatan 99, bild 1
Bild 1 av 4

Våglängdsgatan 99

Hässleholmen, Borås

3 rum · 76 m² · Inflytt 1 feb

Hässleholmen, Borås · 3 rum · 76 m²

8 005 kr /mån · Inflytt 1 feb

Ansök senast 26 okt

Distansgatan 5, bild 1
Bild 1 av 4

Distansgatan 5

Hässleholmen, Borås

3 rum · 84 m² · Inflytt 1 feb

Hässleholmen, Borås · 3 rum · 84 m²

11 143 kr /mån · Inflytt 1 feb

Ansök senast 26 okt

Sponsrade länkar

Boio KöSamla dina bostadsköer på ett ställe
Boio KöRegistrerar dig i köerna och sköter förnyelserna åt digSamla dina bostadsköer →
Tunnlandsgatan 13, bild 1
Bild 1 av 4

Tunnlandsgatan 13

Hässleholmen, Borås

3 rum · 76,8 m² · Inflytt 1 feb

Hässleholmen, Borås · 3 rum · 76,8 m²

10 019 kr /mån · Inflytt 1 feb

Ansök senast 26 okt

Tunnlandsgatan 13, bild 1
Bild 1 av 4

Tunnlandsgatan 13

Hässleholmen, Borås

3 rum · 87,2 m² · Inflytt 1 feb

Hässleholmen, Borås · 3 rum · 87,2 m²

11 080 kr /mån · Inflytt 1 feb

Ansök senast 26 okt

Tunnlandsgatan 15, bild 1
Bild 1 av 4

Tunnlandsgatan 15

Hässleholmen, Borås

3 rum · 76,8 m² · Inflytt 1 feb

Hässleholmen, Borås · 3 rum · 76,8 m²

10 310 kr /mån · Inflytt 1 feb

Ansök senast 26 okt

Distansgatan 15, bild 1
Bild 1 av 4

Distansgatan 15

Hässleholmen, Borås

1 rum · 9 m² · Inflytt 1 nov

Hässleholmen, Borås · 1 rum · 9 m²

2 584 kr /mån · Inflytt 1 nov

via AB Bostäder i Borås

Distansgatan 19, bild 1
Bild 1 av 4

Distansgatan 19

Hässleholmen, Borås

1 rum · 17 m² · Inflytt 1 nov

Hässleholmen, Borås · 1 rum · 17 m²

3 279 kr /mån · Inflytt 1 nov

via AB Bostäder i Borås

Solvarvsgatan 21, bild 1
Bild 1 av 6

Solvarvsgatan 21

Hässleholmen, Borås

2 rum · 59 m² · Inflytt 1 jan

Hässleholmen, Borås · 2 rum · 59 m²

7 837 kr /mån · Inflytt 1 jan

Ansök senast 6 nov

Marklandsgatan 81, bild 1
Bild 1 av 6

Marklandsgatan 81

Hässleholmen, Borås

2 rum · 68 m² · Inflytt 1 dec

Hässleholmen, Borås · 2 rum · 68 m²

7 759 kr /mån · Inflytt 1 dec

Ansök senast 4 nov

Solvarvsgatan 65, bild 1
Bild 1 av 6

Solvarvsgatan 65

Hässleholmen, Borås

2 rum · 63 m² · Inflytt 1 dec

Hässleholmen, Borås · 2 rum · 63 m²

8 345 kr /mån · Inflytt 1 dec

Ansök senast 30 okt

Sponsrade länkar

Boio KöSamla dina bostadsköer på ett ställe
Boio KöRegistrerar dig i köerna och sköter förnyelserna åt digSamla dina bostadsköer →
Solvarvsgatan 75, bild 1
Bild 1 av 6

Solvarvsgatan 75

Hässleholmen, Borås

1 rum · 38 m² · Inflytt 1 jan

Hässleholmen, Borås · 1 rum · 38 m²

5 831 kr /mån · Inflytt 1 jan

Ansök senast 28 okt

Marklandsgatan 11, bild 1
Bild 1 av 6

Marklandsgatan 11

Hässleholmen, Borås

2 rum · 62 m² · Inflytt 1 dec

Hässleholmen, Borås · 2 rum · 62 m²

8 245 kr /mån · Inflytt 1 dec

Ansök senast 28 okt

Solvarvsgatan 73, bild 1
Bild 1 av 6

Solvarvsgatan 73

Hässleholmen, Borås

3 rum · 76 m² · Inflytt 1 jan

Hässleholmen, Borås · 3 rum · 76 m²

9 603 kr /mån · Inflytt 1 jan

Ansök senast 28 okt

Solvarvsgatan 99, bild 1
Bild 1 av 6

Solvarvsgatan 99

Hässleholmen, Borås

2 rum · 62 m² · Inflytt 1 dec

Hässleholmen, Borås · 2 rum · 62 m²

8 056 kr /mån · Inflytt 1 dec

Ansök senast 6 nov

Söker bostäder

0 på kartanZooma in för att se fler bostäder
Laddar kartan…