Sandbyhovsgatan 1 — bild 1
Uthyres

Sandbyhovsgatan 1

Hyra

Nytt idag

12 390kr/mån

170 kr/m²

Boarea
73 m²
Rum
3 rum
Hyresbostäder NorrköpingBostadsköOriginalkälla

Om bostaden

Kategori: Nyproduktion Sandbyhovsgatan 1 Sandbyhov Fin lägenhet i Sandbyhov, balkong i söderläge med magisk utsikt över Norrköping Storlek3 rum och kök Boarea73 m² Våning4 Hyra12390 kr / månad …

BostadstypHyresrätt
UpplåtelseformUthyres
HyresvärdHyresbostäder Norrköping

Nära det som räknas

12 390kr/mån

73 m² · 3 rum · Hyresbostäder Norrköping

Boio Kö